خدمات دستگاه اکسترودر PVC

 خدمات دستگاه های اکسترودر علی الخصوص در دستگاه های اکسترودر pvc از اصلی ترین نیاز های امروزه صنعت گران حوزه بازیافت مواد است . زیرا یکی از مهم ترین امور، پشتیبانی و تعمیرات دستگاه اکسترودر pvc است و از این رو دارای اهمیت است که این دستگاه ها اکثرا از نوع واراداتی بوده و در صورت بروز مشکلات پیش بینی نشده ممکن است تولید را برای چندین روز تا چندین ماه متوقف کند تا تعمیر روی دستگاه مورد نظر صورت پذیرد.

mahsulat-pvc
محصولات PVC

ماشین سازی متین هنر ساز با سابقه درخشان در صنعت بازیافت پلاستیک و تولید ماشین آلات با کیفیت ایرانی، هدف خود را بر ارائه خدمات و پشتیبانی فوری محصولات خود گذاشته است. به گونه ای که در صورت خرابی و بروز نقص فنی در روند کارکرد دستگاه اکسترودر pvc ، تیم پشتیبانی و عیب یابی در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام می شوند. سپس با بررسی ها و اعمال فرآیند عیب یابی در سیستم دستگاه، نقص فنی را بر طرف نموده و اشکال زدایی می نمایند. این نوع پشتیبانی ما مخصوصا برای کاهش میزان زمان بیکاری دستگاه و کارکنان بوده تا با این هدف، میزان بازدهی کار و دستگاه افزایش پیدا کند.

ما در این مقاله قصد داریم تا برخی از خدماتی که قابل ارائه برای دستگاه اکسترودر pvc هست را به طور مختصر و مفید شرح داده و بررسی نماییم. و تا جای ممکن بهترین پیشنهاد را برای حفظ بهتر از دستگاه های اکسترودر شما را پیشنهاد دهیم. همچنین برخی از نواقصی که خطرات مهمی را در پی داشته و ممکن هست سلامت دستگاه را تهدید کند را بررسی خواهیم نمود.

خدمات اکسترودر ها در دستگاه های pvc

با توجه به فعالیت شرکت ماشین سازی متین که کار خدماتی اکسترودر ها را انجام می دهد. همراه با طراحی دستگاه ها و با توجه به اینکه تمام دستگاه های شرکت شامل گارانتی می شوند و خدمات پس از فروش اعم از خدمات الکترونیکی، خدمات برقی، خدمات گیربکس، ماردون سلیندر، قسمت های گرانول هر کدام از این دستگاه ها چنان که دچار مشکلی شوند تیم خدماتی شرکت در اسرع وقت چه در تهران و چه در شهرستان ها حاضر می شوند.

khadamat-extroder-ha-dar-dastgah-pvc
خدمات اکسترودر ها در دستگاه PVC

اگر خدمات درخواستی شما در محل امکان پذیر باشد در اسرع وقت و در همان محل عیب یابی و رفع عیب می شود در صورتی که مشکل در محل کارخانه شما قابل حل نباشد دستگاه شما به کارخانه شرکت ماشین متین منتقل می شود و به حل مشکل خواهیم پرداخت به طوری که دستگاه مشتری ما کمترین زمان را برای تعمیر و از کار افتادن خط تولید کارخانه شما را داشته باشد مورد رفع عیب انجام خواهیم داد.

خدمات ما شامل موارد زیر می شوند:

 • شکستن دنده های گیربکس
 • تعمیر کوزه گیر گیر بکس
 • جوش تراش ماردون

 حتی برای مشتری هایی که دستگاه را از ما خریداری نکرده باشند نیز صورت می پذیرد و ما سعی خود را خواهیم کرد تا مشتریان جدید را به خاطر خدمات دهی سریع تر و مفید خود در تهران و سایر شهرستان ها انجام دهیم می توان گفت انجام خدمات مشتریان خود حتی خارج از محدوده ی کاری خود مانند: خرید جنس یا همان قطعه مورد نظر در صورت قابل تعمیر نبودن قطعه، تهیه بلبرینگ ها، فولاد ها، المنت ها که به صورت مستقیم به شرکت ماشین متین مربوط نمی شود اما ما این کار ها را برای رضایت مشتریان خود انجام می دهیم. و سعی خود را خواهیم کرد تا با هزینه کمتر قطعاتی با بالاترین کیفیت را در خدمت شما مشتریان عزیز قرار دهیم. 

خدمات مشاوره ای

 علاوه بر خدمات مکانیکی و فیزیکی برای مشتری معمولا یک سری خدمات مشاوره ای نیز توسط مشاوران ما برای مشتریان انجام می شود، حتی برای سایر دستگاه هایی که توسط سایر شرکت ها تولید شده باشند برای بهینه کردن کار کارخانه ها ارائه می دهیم که رضایت شما مشتریان عزیز را در مورد شرکت ماشین سازی متین جلب کند.

khadamat-moshavere-ei-extroder
خدمات مشاوره ای اکسترودر

از این رو به بیان اهمیت مشاوره در شرکت ها خواهیم پرداخت به طور کلی با توجه به مکانی که برای راه اندازی دستگاه های اکسترودر مورد نیاز است و هزینه های گریبان گیری که برای تولید کنندگان دارد تولید کندگان این عرصه می توانند با تماس با مشاوران خبره در این حوزه به بیشترین بهره وری از دستگاه های خود برسند و این اهم بدون استفاده از فعالیت های مشاوره ای کمی دور از دسترس به نظر می رسد.

حالا به توضیح تعدادی از قطعات اصلی در اکسترودر پلاستیک خواهیم پرداخت.

المنت های اکسترودر

element-haye-extroder
المنت های اکسترودر

عناصر صفحه یا المنت های اکسترودر که برای اکسترودرهای سری pvc، در انواع طرح ها و متالورژی موجود است و براساس عملکرد و استراتژی فعالیت اکسترودر مورد نظر قابل تغییر، نصب و استفاده است. علاوه بر تعمیر این نوع قطعه می توان برای سفارشی سازی دستگاه موجود از المنت های خاص تری متناسب با کار شما تولید کنندگان عزیز استفاده کرد

بوش های اکسترودر pvc

بوش های اکسترودر pvc که در اندازه های مختلف در بازار موجود است و متناسب با استاندارد های کاری تولید کننده از آن ها استفاده می شود، فناوری های بوش، یک نوع فناوری خاص است که در کشور های تولید کننده بوش های مختلف متفاوت است اما هدف اصلی آن ها بهبود خط تولید محصولات تولیدی دستگاه های اکسترودر و بالبردن بهره وری از خط تولید است، طراحی OEM و متالورژی برای بوش ها موجود و قابل استفاده است در شرکت های تولید کننده این نوع بوش ها. 

بخاری های اکستروردر pvc(کاپشن های دور اکسترودر)

در اندازه های مختلفی برای اکسترودر های pvc دوقلو موجود و قابل نصب است . بخاری های سفارشی که به نوعی دیگر به آن ها سیستم ژاکت گرم نیز می گویند. راه حل استثنایی به طور موثر در فرایند ذوب پلاستیک در اکسترودر های pvc هستند. آن ها دقیقا در اطراف بشکه فلزی قرار دارند و به تامین حرارت یکنواخت برای ذوب پلاستیک در اکسترودر pvc کمک می کنند. با استفاده از آن ها می توان به راحتی کنترل حرارت بشکه را در اختیار داشت به طوری که اگر در فرآیند ذوب به مقدار معینی حرارات مورد نیاز است آن را تامین کند.

عملکرد اصلی آن ها عبارتند از ساخته شدن آن ها در عایقی برای به حداکثر رساندن بهره وری، کاهش هزینه های برق، و محافظت از کاربر نهایی از سوختگی در تماس جدی با بشکه اکسترودر است. عایق نیز تضمین می کند درجه حرارت محیط اطراف بخاری ثابت باقی بماند و فضای کار بیش از حد گرم نشود. تا منجر به گرم شدن محیط گردد.

 اطراف بخاری ها با ماده ای به نام . PTFEپوشش داده شده است، از سایر ویژگی های این بخاری ها می توان به مواد درونی و بیرونی با دوام و دفع مواد خارجی مانند پلاستیک مذاب، کاهش آسیب ها و کاهش هزینه های نگهداری اشاره کرد.

 اتصالات برقی اکسترودر pvc

کابل ها و قطعات الکتریکی و ابزار بسیار دقیقی برای این کار موجود است. اتصالات برقی مانند رگ های بدن انسان عمل می کنند به صورتی که در تمام قطعات اکسترودر pvc این سیم ها وجود دارند که علاوه بر فرایند برق رسانی به قطعات اکسترودر کنترل قطعات اکسترودر pvc را در اختیار کاربر قرار دهند. در صورت قطعی یک سیم کاربردی و پیدا نشدن مشکل آن ذهن ما به سمت خرابی های سخت افزاری اکسترودر می رود با چک دوره ای سیم ها می توان از سلامت آن ها مطمئن شد و یا در صورت خرابی با چک کردن اولیه اتصالات سیم ها به یکدیگر می توان سرعت عیب یابی دستگاه را افزایش داد و از هزینه های احتمالی جلوگیری کرد. T / C، T / P، دیسک های گسیختگی، زنگ خطر و غیره از موارد استفاده اتصالات در یک دستگاه اکسترودر pvc است.

شفت های پیچ اکسترودر pvc

shaft-haye-pich-extroder-pvc
شفت های پیچ اکسترودر PVC

پیچ مکانیسمی است که حرکت چرخشی را به حرکت خطی و گشتاور (نیروی چرخشی) را به یک نیروی خطی تبدیل می کند. این یکی از شش ماشین ساده کلاسیک است که در صنعت وجود دارد. متداولترین شکل آن شامل یک استوانه ی با شیارهای مارپیچ یا پشته هایی است که نخ های اطراف آن شفت نامیده می شود منظور از نخ بر آمدگی های روی سطح شفت ها است. اکسترودر های pvc معمولا به صورت یک شفت یا جفت شفت هستند که براساس نوع کارایی های دستگاه نوع شفت ها نیز متفاوت است. اصلی ترین ویژگی یا پارامتر برای انتخاب شفت ها قطر و طول آن ها است به طوری که باید با پیچ اکسترودر متناسب و هم اندازه باشد تا مشکلی را برای عملکرد ماردون ها به وجود نیاورد.

المنت های پلیمیری

المنت های پلیمری از عناصر هیدرولیک طراحی شده است و برای کاهش چشمگیر خرابی در دستگاه های اکسترودر های دوقلو pvc ، پیستون های عناصر هیدرولیک در اکثر مواقع از سریEP است که یک واحد مهم برای کارایی و ایمنی است.این المنت های اکسترودر با استفاده از یک سر گیره کشویی از نوع گهواره ای منحصر به فرد و یک جفت میله تنشی رشته ای ساخته شده اند و به راحتی و با اطمینان توسط متخصصان این کار قابل نصب است.

المنت ها معمولا از سیستم کنترل کامل برخوردارند – با داشتن یک کنترلر آویز دستی، اپراتور به راحتی می تواند از آن استفاده کند، و کاملاً از پیشرفت مراحل کار دیدن کند. استفاده از یک المنت هیدرولیکی، با نیروی ثابت اعمال شده توسط سیستم هیدرولیکی خود احتمال شکستن عناصر اکسترودر pvc را در اثر ضربات شدید از یک چکش برنجی را کاهش می دهد.

گیره های نگه دارنده المنت ها به دو صورت زیر است:

CLAMP متحرک

گیره موبایل یا هیدرولیکی (از طریق پمپ هیدرولیک دستی) یا مکانیکی (از طریق سفت شدن با دست) عناصر موجود در آرواره های برنجی خود را می گیرد. این فک ها بر اساس قطر پیچ اکسترودر pvc شما طراحی شده اند و به طور موثر عنصر خود را در یک سطح بزرگ چنگ می زنند که در اکثر موارد داری یک اندازه استاندارد هستند. گیره موبایل در جای خود قفل شده و با سیستم هیدرولیکی Element Puller به سیستم کشیده می شود تا با خیال راحت عنصر را از شافت خارج کند.

CLAMP ایستایی

گیره ثابت در انتهای نیروی کشنده عنصر هیدرولیک قرار دارد و از یک گیره مکانیکی استفاده می کند که با اطمینان از پیچ می توان برای جلوگیری از حرکت در هنگام استخراج عنصر استفاده کرد.

در هر اندازه و همه جا قابل نصب هستند

پاورلرهای عناصر هیدرولیکی NFM در اندازه های مختلفی وجود دارند که وسعت گسترده ای از قطر های پیچ اکسترودر pvc را در بر می گیرند و با هر نوع مدل و مدل طراحی شافت پیچ ها کار می کنند.

 • EP-26/58
 • EP-40/95
 • EP-58/170

واحدهای Puller Element به منظور سفارش بر اساس قطرهای اکسترودر و پیچ L / D و تولید می شوند. مشتریانی که مایل به استفاده از یک Element Puller برای اندازه های اکسترودرهای pvc متعدد هستند، ممکن است نیاز به چندین مجموعه فک گیره داشته باشند که برای تغییر آسان طراحی شده اند. بزرگتر و سفارشی Pullers Element نیز در صورت درخواست موجود است.

پیستون های عناصر هیدرولیک قابل حمل و نقل آسان به داخل هستند و از خطوط اکستروژن شما بر روی سرویس های نگهدارنده نصب شده اند.

بازسازی و تعمیر پیچ اکسترودر pvc 

 پیچ خوراک اصلی در فرآیند قالب گیری اکستروژن و تزریق است یعنی اصلی ترین عامل برای شروع فرآیند اکستروژن است. اگرچه باید دقت لازم را برای طراحی پیچ مناسب برای عملکرد خود داشته باشید، سایش یک عامل اصلی است که بر عملکرد تأثیر می گذارد.

bazsazi-va-tamir-pich-extroder-pvc
بازسازی و تعمیر پیچ اکسترودر PVC

عملکرد واحد پلاستیکی معین با قابلیت پیچ خوراک در ذوب و انتقال میزان و کیفیت مطلوب پلیمر به قالب یا قالب مشخص می شود. در هنگام حرکت پیچ، هندسه کانال، و فرسودگی سطح، عملکرد و کیفیت را کاهش می دهد در حالی که مصرف انرژی افزایش می یابد و در نتیجه ما به کارایی مد نظر خود از دستگاه اکسترودر pvc نخواهیم رسید. طراحی پیچ و مواد کلی پردازش شده تأثیر عمده ای بر میزان سایش واحد پلاستیکی دارد، بنابراین نظارت بر سایش و عملکرد پیچ ​​بدون توجه به کاربرد بسیار مهم است. سایش جزئی تأثیر کمی در عملکرد کلی خواهد داشت زیرا پارامترهای دستگاه را می توان برای حفظ بهره وری تنظیم کرد و کیفیت محصول در حال تولید را در حد بالا نگه داشت.

mardon-dastgah-extroder-pvc
ماردون دستگاه اکسترودر PVC

با افزایش فاصله ترازوی شعاعی بین پیچ و بشکه، هزینه های انرژی و زمان چرخه در حالی که سرعت و افت کیفیت کاهش می یابد افزایش می یابد. برای جلوگیری از خرابی پرهزینه، برای هر شرکت مهم است که یک برنامه نگهدارنده قوی داشته باشد. هنگامی که سایش پیچ کنترل نمی شود، سایش کلی روی پیچ می تواند آنقدر شدید شود که دیگر از نظر اقتصادی تعمیر مجدد آن برای تولید کننده محصولات بازیافتی مقرون به صرفه نیست و شما را با خرابی فلج کننده رها می کند که در نهایت می تواند هزینه بیشتری از اجزای مورد نظر برای نجات پیچ خورده شده داشته باشد و علاوه بر هزینه بر بودن زمان تعویض پیچ باعث تعطیلی موقتی یا طولانی مدت خط تولید شما شود به همین منظور بهتر است که از صدمات احتمالی پیچ ها جلوگیری کرد.

هدف ما این است که ارزان ترین و به صرفه ترین راه را برای به دست آوردن بیشترین استفاده از عملیات قالب گیری اکستروژن یا تزریق خود ارائه دهیم و به طور کلی با بهبود فعالیت پیچ ها یا همان ماردون ها کارایی دستگاه های اکسترودر pvc شما را بالاببریم.

کارشناسان بازسازی و تعمیر پیچ

وقتی پیچ شما را برای بازسازی بالقوه دریافت می کنیم، تیم ما وضعیت کاملی از پیچ شما و همچنین طراحی فعلی را بررسی کامل می کند. وقتی مقرون به صرفه باشد، می توانیم پیچ شما را ترمیم کنیم و شرایط جدیدی را دوست داشته باشید، دوباره کروم، نیترید، سخت افزار و حتی دوباره طراحی موجود را برای بهبود عملکرد و عمر سایش دوباره برش دهید. هنگامی که یک پیچ کارکرده دوباره و به درستی بازسازی شد، بدون اینکه عرض آن باریک تر شود و به کار خود ادامه دهد، پیچ می تواند دوباره و مجددا به کار خود بازگردد.

karshenasan-bazsazi-va-tamir-pich
کارشناسان بازسازی و تعمیر پیچ

در غیر اینصورت اگر باریک تر از مقداری که باید بشود پیچ فرسوده شده و دیگر قابلیت استفاده خودش را از دست می دهد که در این صورت باید به طور کلی تعویض گردد که امری هزینه بر است در ادامه به بیان راهکار هایی برای جلوگیری از این اتفاق خواهیم پرداخت که با عمل به این پیشنهاد ها می توان تا قدری از بروز عمل فرسایش پیچ (ماردون) جلوگیری کرد. 

چیزهایی که باید در نظر بگیرید:

 • شیار های پیچ و ریشه چقدر پوشیده هستند؟
 • مشخصات سایش چیست؟
 • آیا می توان طرح پیچ فعلی را تا حد زیادی بهبود بخشید؟
 • آیا می توان سطح رویه پیچ را بهبود بخشید؟
 • هزینه تعمیر در مقابل جایگزینی؟

هنگامی که پیچ های آسیب دیده شما را برای خدمات بازسازی دریافت می کنیم، تیم متخصص ما یک بازرسی کامل را انجام می دهند. پس از اندازه گیری میزان ساییدگی، الگوی لباس و طراحی کلی پیچ، تیم ما توصیه هایی را برای مقرون به صرفه ترین روش برای به دست آوردن تولید و راه اندازی شما ارائه می دهد. ما می توانیم پیچ هایی برخی از پیچ ها را در قطر های مختلف بازسازی کنیم.

با تقریباً ۱۵ سال تجربه ​​، امروزه بسیاری از فرایندهای تولید و بازسازی استاندارد را در صنعت توسعه داده ایم. تیم ما هنگام بازسازی پیچ های فرسوده خود از بالاترین کیفیت جوش های سخت در صنعت استفاده می کند. ما طیف گسترده ای از گزینه های سخت کاری را ارائه می دهیم تا بتوانیم هرگونه چالشی را که در قالب شما با آن روبرو می شویم را به راحتی حل و برطرف کنید.

نظارت بر فرسودگی کلی پیچ و بشکه قبل از سقوط عملکرد و راندمان بسیار مهم است. سایش می تواند آنقدر شدید شود که پیچ برای تعمیر بیش از حد پر هزینه باشد و شما با خرابی بیش از حد معمول یک پیچ مواجه شوید. پیچ و طراحی مناسب با همکاری یک برنامه تعمیر و نگهداری قوی، این اطمینان را حاصل می کند که شرکت شما در بازار سودآوری و رقابتی است و از سایر رقبا عقب نمانده اید.

هر شرکتی برای از بین بردن خرابی پرهزینه باید یک برنامه نگهداری پیشگیرانه قوی داشته باشد. هنگامی که پیچ ها و اجزای سازنده را می سازیم یا آنها را بازسازی می کنیم، با مشتری همکاری نزدیکی می کنیم تا طرحی را تهیه کنیم که از پیامد های احتمالی در سال های آینده برای دستگاه های اکسترودر pvc جلوگیری به عمل بیاید. بازسازی یا تعویض پیچ ها، بشکه ها و اجزای سازنده قبل از افت، برای بهره وری کلی بسیار مهم است. در مورد برنامه پیچ و بازسازی و تعویض بشکه متناسب با اهداف شرکت حتما برنامه در نظر داشته باشید.

سایش بیش از حد پیچ ​​و بشکه با کاهش سرعت و کیفیت و افزایش مصرف انرژی همراه است. هنگامی که فاصله شعاعی بین حرکت پیچ و دیواره بشکه افزایش یابد، جریان نشت اجتناب ناپذیر است. در برنامه های اکستروژن، اپراتور به طور معمول شاهد کاهش نرخ بازدهی دستگاه اکسترودر pvc خواهد بود، و باعث می شود rpms بالاتر برای دستیابی به خروجی مورد نظربا نشت مواد در هنگام حرکت پیچ را تجربه کند و روی مواد برشی بیش از حد قابل قبول اتفاق بیفتد این باعث افزایش دمای مذاب می شود و فقط با دور در دقیقه بیشتر ترکیب می شود که باعث از بین رفتن کیفیت محصول تولیدی بشود ..

در یک محیط قالب گیری تزریقی، پیچ، بشکه، و سایش دریچه می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. اجزای پوشیده شده می تواند باعث تغییر نامناسب کوسن و حتی عدم توانایی در نگه داشتن کوسن شود. اجزای پوشیده و / یا آسیب دیده باعث کاهش راندمان پلاستیک، افزایش زمان بازیابی نرمال و دمای ذوب می شوند و به طور طبیعی زمان چرخه کلی را افزایش می دهند. به دلیل عدم کیفیت ذوب و تخریب، میزان ضایعات به دلیل لکه های احتمالی، سوختگی و قطعات غیر یکنواخت افزایش می یابد و کیفیت محصول تولیدی را به شدت پایین می آورد. عدم ثبات در فرآیند قالب ریزی و افزایش دمای ذوب ناشی از سایش بیش از حد باعث افزایش زمان چرخه، مصرف انرژی و ضایعات خواهد شد. مونتاژ پیچ تزریق و سایش بشکه همه منجر به اتلاف وقت و پول می شود که در نتیجه می توان گفت اصلا مقرون به صرفه نیست.

گیربکس اکسترودر pvc 

girbox-dastgah-extroder-pvc
گیربکس دستگاه اکسترودر PVC

به طور کلی گیربکس مخصوص اکسترودر pvc یک جز transmission انتقال دهنده با ظرفیت بار بالا با سطح سخت دندان با صندلی رانش است که برای اکسترودر های pvc طراحی شده است. ویژگی های آن این است که چرخ دنده ها و قسمت های شافت از فولاد آلیاژی با مقاومت بالا ساخته شده اند، که توسط کاربوریزاسیون، خنک سازی و سنگ زنی پردازش می شوند. کل دستگاه دارای مزایای حجم کم، ظرفیت حمل بالا، انتقال پایدار، سر و صدای کم و بازده بالا است.

ویژگی های گیربکس ویژه اکسترودر به طور کلی عبارت است از:

 طراحی مدولار، دامنه انتقال گسترده و توزیع خوب و معقول در ضمن شکل طراحی و پیکر بندی گیربکس برای تمامی استاندارد ها یکسان است.

گیربکس اکسترودر pvc

اکسترودر pvc نوعی مونتاژ دنده سخت و دقیق است که مخصوص اکسترودر pvc پلاستیکی لاستیکی تک ماردون طراحی شده است. با استفاده از جعبه دنده اکسترودر پلاستیکی استوانه ای به عنوان مرجعی برای طراحی، محصولات از فولاد آلیاژی کم کربن با قدرت بالا برای چرخ دنده ها و شافت دنده استفاده می کنند.

در انتخاب گیربکس اکسترودر pvc باید به ویژگی های زیر توجه کرد که:

 • چرخش ورودی موتور متحرک باید ۱۵۰۰ دور در دقیقه باشد.
 • سرعت محیطی درایو دنده باید m 20m / s باشد.
 • دمای محیط کار باید در زیر ۴۰ ۴۰ ۴۰ ۴۵ باشد. روغن روان کننده را بیش از ۰ he گرم کنید یا هنگامی که دمای محیط زیر ۰ oil باشد روغن روان کننده دمای پایین را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید:

چرخش گیربکس هم به جلو و هم به عقب در دسترس است. با این حال، شفت پرسرعت برخی از انواع گیربکس اکسترودر pvc دارای یک پمپ روغن یک طرفه است که به صورت پیش فرض به شفت خروجی که در جهت عقربه های ساعت می چرخد ​​، هدایت می شود.

انواع گیربکس اکسترودر pvc 

nasb-o-etesal-girbox-extroder
نصب و اتصال گیربکس اکسترودر

پلاک های نام محصول: هنگام تحویل، کلیه گیرنده پلاستیک اکسترودر pvc با پلاک های پلاستیکی وصل می شوند تا نوع، قابلیت، تاریخ تولید، شماره سابق کارخانه و سایر ویژگی ها را به منظور نگهداری مشخص کنند که به طور تصادفی حذف نمی شوند

نصب و اتصال گیربکس اکسترودر pvc

اطمینان حاصل کنید که پایه نصب گیربکس اکسترودر pvc تراز، ایمن و پایدار است. نصب و راه اندازی را با دقت در محیط کار خاص قرار دهید. هنگامی که تمام پیچ های لنگر به طور مساوی محکم می شوند، اطمینان حاصل کنید که پیچ وارد شده به شافت خروجی آزادانه و منظم می چرخد.

اتصال جبران خطا در رابطه با اتصال گیرنده پلاستیک اکسترودر pvc به حرکت دهنده برتر غالب خواهد بود. از هم مرکز بودن اتصال قسمت خط میانی محوری شفت ورودی گیربکس اکسترودر pvc اطمینان حاصل کنید. انحراف محوری و جابجایی زاویه ای را بررسی کنید که انحراف آن باید در مقدار مجاز کوپل اعمال شده باشد.

دوام شعاعی اضافی شفت گیربکس اکسترودر pvc را با توجه به نمونه محصول بررسی کنید به شرطی که از چرخ تسمه، چرخ دنده و چرخ زنجیره ای برای ورود و خروج نیروی محرکه اکسترودر pvc گیربکس استفاده شود. در قسمت میانی شفت ورودی، نیروی شعاعی اضافی نباید بیشتر از (N) باشد، که در آن لحظه ورودی گیربکس اکسترودر پلاستیک (N.M) است.پس از نصب، روغن را در اکسترودر pvc گیربکس پر کنید تا هنگام پخش یکنواخت، به خط وسط اشاره گر روغن برسد و پس از آن به سیستم خنک کننده آب وصل و گیربکس را روشن کنید تا بررسی شود که مفاصل نشت می کند یا خیر.

اکسترودر pvc را به طور موقت و بدون بار اجرا کنید. بررسی کنید که آیا خط لوله روغنکاری روغن ریزی کرده یا نشت کرده است، قطعات و اجزای آن شل شده و هرگونه صدا ایجاد می شود. اگر همه چیز خوب باشد، جعبه دنده پلاستیکی اکسترودر pvc قابل تحویل است.

و همچنین باید به این نکته نیز توجه داشت که:

قبل از نصب کوپلینگ، اتصال مجدد منبع تغذیه به موتور را قطع کرده و از آن جلوگیری شده است؟ (توسط برچسب هشدار و غیره)، ضربه زدن با چکش یا سایر ابزارهای مشابه هنگام نصب کوپل ها و چرخ دنده های کوچک روی انتهای شاخه مجاز نیست چون ممکن است تنظیم دستگاه را بهم برند و به آن صدمه وارد کند،هنگام نصب چرخ تسمه از کشش صحیح تسمه اطمینان حاصل شود.

پیچ را با توجه به قسمت خروجی به زور نصب یا حذف نکنید، از قسمت های چرخشی بیرونی گیربکس پلاستیکی اکسترودر پلاستیکی (مانند کوپلینگ، قرقره کمربند، و غیره) باید به عنوان یک هود محافظ استفاده شود.ضد زنگ، خاک یا سایر لکه های انتهای و سطح فلنج شفت اتصال را کاملاً پاک کنید که از حلال ها برای تمیز کردن مجاز است که استفاده شود اما از جاری شدن آن به سمت مهر و موم لب عناصر آب بندی انتهای شفت جلوگیری کنید زیرا ممکن است که شفت ها در ابتدای کار به خوبی آب بندی نشده باشند و شل شوند.

معاینات قبل از عمل گیر بکس

قبل از کار، بررسی کنید که آیا گیربکس اکسترودر pvc دارای روغن کاری در سطح مناسب در داخل آن است یا خیر. در صورت کمبود روغن آن را مکمل کنید، تمام قسمت های اتصال باید ایمن باشند. تمام دستگاه های محافظ باید کامل باشند،بررسی کنید که آیا محیط محیط زیر ۰ است، در صورت مثبت بودن، میزان روغن را بیشتر کنید.

عملکرد گیربکس اکسترودر pvc 

جعبه دنده اکسترودر پلاستیک را به مدت ۵ ~ ۱۰ دقیقه بدون بار اجرا کنید (اگر جعبه دنده اکسترودر پلاستیک به پمپ دنده موتور مجهز است، ابتدا پمپ را روشن کنید) تا بلبرینگ ها و چرخ دنده ها را به خوبی روغن کاری کند. اگر برای اولین بار از جعبه دنده اکسترودر پلاستیک استفاده شده است، پس از بیکار بودن، بارگیری مرحله به مرحله با ۲۰٪ بار نامی را هر بار به مدت ۱ ~ ۲ ساعت تا بارگذاری کامل اضافه کنید. اگر همه چیز درست است وارد سرویس شوید.

در حین کار، هر از چندگاهی افزایش دمای گیربکس اکسترودر پلاستیک را کنترل و یادداشت کنید. اگر افزایش دمای جعبه دنده اکسترودر پلاستیک از ۷۰ ℃ یا دمای روغن از ۱۰۰ s بیشتر شد، جعبه دنده اکسترودر پلاستیک را متوقف کنید تا مشکلات را پیدا کرده و حل کنید. در صورت لزوم با بخش خدمات پس از فروش ما تماس بگیرید. قبل از شروع دوباره جعبه دنده اکسترودر پلاستیک، روغن را تعویض کنید.

گیربکس پلاستیکی اکسترودر پلاستیکی به صورت زیر متوقف می شود: قیف تغذیه را خاموش کنید و پس از انتقال تمام مواد داخل سطل، منبع تغذیه را خاموش کنید (اگر گیربکس پلاستیکی اکسترودر مجهز به چرخ دنده است) ابتدا پمپ را خاموش کنید.در صورت بیکاری طولانی هر ۲ تا ۳ هفته گیربکس اکسترودر را روشن کنید تا به اصطلاح از فرم حرکتی و کاری خود خارج نشود که باعث ضعف کارکرد فرآیند گیربکس می شود.

انجام اقدامات ضد زنگ به داخل و خارج پلاستیک گیرنده پلاستیک اکسترودر در صورت بیکار بودن بیش از ۶ ماه:

روغن را تا حد کامل پر کنید، انتهای شفت و سطح آن را با مواد واکس ضد زنگ آغشته کرده و با چربی روان کننده ازمهر و موم محورها در برابر نفوذ ضد زنگ محافظت کنید.

توجه:

 در مرحله اولیه کار، پمپ روغن ممکن است دارای صدای بلندی باشد که ناشی از گرانروی زیاد روغن روانکاری و مقاومت در برابر مکش بزرگ در برابر پمپ روغن است، که به تدریج همراه با افزایش درجه حرارت روغن روانکاری از بین می رود، اگر پمپ روغن در هنگام کار معمول گیربکس اکسترودر پلاستیک، صدای بلندی ایجاد می کند، فیلتر روغن را تمیز کنید تا در خط لوله انتقال روغن انجام شود.هر از گاهی نشت روغن گیربکس اکسترودر پلاستیک را در حین کار خود کنترل کنید و در صورت وجود، گیربکس اکسترودر پلاستیک را برای حل مشکل متوقف کنید و پس از رفع عیب دوباره به خط تولید برگردانید. تمام نکات گفته شده حاصل تجربه کارشناسان ما در زمینه اکسترودر ها است.

تعمیر و نگهداری گیربکس

برای نگه داری بهتر گیرکس مواردی وجود دارد که ما به بیان تعدادی از آن ها خواهیم پرداخت که ممکن است مورد استفاده شما تولید کنندگان محترم قرار بگیرد با رعایت این موارد شما می توانید از بروز کمترین آسیب ممکن به دستگاه خود جلوگییری کرده و از هزینه های احتمالی پیشگیری کنید.

qeymat-tamirat-dastgah-extroder-pvc
قیمت تعمیرات دستگاه اکسترودر PVC

در هنگام کارکردن دمای پلاستیک را بررسی کنید. بیش از ۹۰ درجه هنگام استفاده از روغن روان کننده معدنی استفاده نکنید، بیش از ۱۰۰ درجه هنگام استفاده از روغن روان کننده مصنوعی استفاده نکنید، بررسی کنید که آیا سر و صدای غیر طبیعی پلاستیک گیرنده پلاستیک اکسترودر وجود دارد یا خیر؟ ، بررسی کنید که آیا نشت پلاستیک گیرنده پلاستیک اکسترودر وجود دارد یا خیر؟.

بعد از ۵۰۰ ~ ۸۰۰ ساعت کارکردن

اولین جایگزینی روغن پس از عملیات اولیه، سطح روغن را برای تعیین پر کردن روغن بررسی کنید.

یک سال و نیم بعد از کار کردن

روغن روغنکاری را بررسی کنید و در صورت وجود محیط در فضای باز یا مرطوب ، اطمینان حاصل کنید که مقدار آب موجود در روغن روان کننده نباید بیش از ppm 500 باشد. روغن روان کننده معدنی را جایگزین کنید (ساعت کاری کمتر از ۸ ساعت در روز در طی این مدت)، پلاگین هوا را تمیز کنید.

طبق هر شرایط عملیاتی ، حداقل ۳ ماه یکبار

روغن روان کننده معدنی را جایگزین کنید، بررسی کنید که آیا هر گونه شل شدن پیچ مشترک وجود دارد یا خیر؟، شرایط آلودگی دستگاه های روان کننده و خنک کننده را بررسی کنید، فیلتر روغن روان کننده را تمیز کرده و در صورت لزوم هسته فیلتر را جایگزین کنید.

طبق هر شرایط عملیاتی ، حداقل یک بار در سال

روغن مصنوعی موجود در گیرکس را جایگزین کنید

مطابق با محیط و شرایط عملیاتی

رنگ محافظ (ضد زنگ) را روی سطح بهبود یا جایگزین کنید، سطح بیرونی و پلاستیک گیرنده پلاستیک اکسترودر را تمیز کنید، دستگاههای لوازم جانبی مجهز را بررسی کنید.

تیم ساخت و ساز ماشین سازی ما متشکل از افراد با تجربه و کاربلد در تولید می باشد. همچنین خدمات جانبی بیشتری به نسبت سایر تولید کنندگان ماشین آلات به مشتریان ارائه می دهیم. از این رو با توجه به نیاز بازار و درخواست مشتری، فروشنده برخی از برند های معروف و شناخته شده گیربکس دستگاه ها در ایران هستیم

قیمت تعمیرات دستگاه اکسترودر pvc

با توجه به بازدید اولیه از دستگاه اکسترودر pvc و بازرسی کلی از نواقص، امکان قیمت دهی تنها پس از بازدید امکان پذیر می باشد. از این رو برای استعلام قیمت میانگین تعمیرات دستگاه اکسترودر pvc و همچنین خدمات دستگاه اکسترودر pvc ، مراجعه نیرو پشتیبانی به محل ضروری بوده و پس از آن قیمت گذاری و هزینه های تعمیرات قابل ارائه هست. در غیر اینصورت قیمت دهی دقیقی صورت نگرفته و ممکن هست به طور غیر مشخص و حدودی هزینه تعمیرات دستگاه را اعلام کنیم. اما این امکان در صورتی فراهم هست که خریدار دستگاه و محصولات ما بوده باشید. در غیر اینصورت الزاما ارجاع تیم فنی در صورت واریز بیعانه مقدور می باشد.

تعرفه تعمیرات دستگاه اکسترودر با توجه به نیاز های مورد توجه و همچنین بررسی دقیق نواقص بسته به عوامل بسیار داشته و بازه ثابتی ندارد. در صورتی که دستگاه مورد استفاده تان دچار نقص فنی جرئی از قبی خرابی سنسور، خرابی تسمه، خرابی سیستم الکترونیکی و … شود، معمولا هزینه های کمتر و همچنین مدت زمان کمی برای تعمیر لازم دارد. اما در صورتی که بروز حادثه سبب از کار افتادن بخش های اصلی تر دستگاه همچون سیلندر و ماردون اکسترودر، موتور دستگاه، گیربکس دستگاه و سایر قسمت های مهم تر باشد، مستلزم صرف هزینه بیشتر و مدت زمان بیشتر جهت تعمیر و بازسازی می باشد.

راه های ارتباطی در قسمت تماس با ما در بالای وب سایت قرار داده شده است. مشتریان محترم با مراجعه به قسمت تماس با ما به راه های ارتباطی با شرکت ماشین سازی متین هنر ساز دست پیدا خواهند نمود.

دریافت مشاوره

یافتن بهترین راه حل برای کسب و کار شما

ماشین سازی متین هنر ساز در تلاش است با ارائه مشاوره و خدمات بهینه در زمینه گسترش صنایع، کمک اندکی به صنعتگران و تولید کنندگان کشور نماید. شما می توانید با برقراری ارتباط با یکی از راه ها، از مشاوره بهره مند شوید تا انتخابی مطمئن تر، آگاهانه تر و بدون پیش آمدن هیچ مشکلی در آینده داشته باشید. 

پل ها ارتباطی

تماس با ما

سیستم پشتیبانی مجازی روزانه بررسی و رسیدگی می گردد. برای ارتباط به صورت ایمیل نیز حداکثر تا ۱۲ ساعت پاسخگو شما هستیم.

شماره تماس:

۰۹۱۲۵۳۵۴۴۲۸

ارسال ایمیل:

info@matinmachinery.com

آدرس:

جاده قدیم قم، قاسم آباد، جنب پارک سلامت، پلاک ۵، کاخانه ماشین سازی متین هنر ساز


جواب دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =

 تعد خدمات آله الطارد ، خاصه فی آلات الطارد البلاستیکیه ، واحده من الاحتیاجات الرئیسیه للصناعیین الیوم فی مجال إعاده تدویر المواد. لأن من أهم الأمور دعم وإصلاح جهاز الطارد PVC ، وبالتالی من المهم أن تکون هذه الأجهزه فی الغالب من النوع المستورد وفی حاله حدوث مشاکل غیر متوقعه قد یتوقف الإنتاج لعده أیام إلى عده أشهر. لیتم إصلاحه على الجهاز المطلوب.

mahsulat-pvc
محصولات PVC

لقد حددت شرکه Matin Honarsaz Machine Building ، ذات التاریخ الرائع فی صناعه إعاده تدویر البلاستیک وإنتاج آلات الجوده الإیرانیه ، هدفها المتمثل فی تقدیم الخدمات والدعم الفوری لمنتجاتها. فی حاله حدوث عطل وعیوب فنیه فی تشغیل آله البثق البلاستیکیه ، سیتم إرسال فریق الدعم واستکشاف الأخطاء وإصلاحها إلى الموقع فی أقرب وقت ممکن. بعد ذلک ، من خلال التحقق من عملیه استکشاف الأخطاء وإصلاحها وتطبیقها فی نظام الجهاز ، یتم إزاله العیب الفنی وتصحیحه. هذا النوع من الدعم مخصص بشکل خاص لتقلیل وقت بطاله الجهاز والموظفین من أجل زیاده کفاءه الجهاز والجهاز.

فی هذه المقاله ، نعتزم وصف ومراجعه بعض الخدمات التی یمکن توفیرها لأجهزه البثق البلاستیکیه. وبقدر الإمکان ، نقدم أفضل عرض لحمایه أجهزه الطارد بشکل أفضل. سننظر أیضًا فی بعض أوجه القصور التی تشکل مخاطر کبیره وقد تهدد صحه الجهاز.

خدمات البثق فی آلات البلاستیکیه

حسب نشاط شرکه Matin Machine Manufacturing التی تقوم بأعمال خدمه ماکینات البثق. جنبا إلى جنب مع تصمیم الأجهزه مع الأخذ بعین الاعتبار أن جمیع أجهزه الشرکه مشموله بالضمان وخدمات ما بعد البیع بما فی ذلک الخدمات الإلکترونیه ، والخدمات الکهربائیه ، وخدمات علبه التروس ، واسطوانه ماردون ، والأجزاء الحبیبیه لکل من هذه الأجهزه ، إذا کانت هناک مشکله سیکون فریق خدمه الشرکه موجودًا فی طهران والمدن الأخرى فی أقرب وقت ممکن.

khadamat-extroder-ha-dar-dastgah-pvc
خدمات اکسترودر ها در دستگاه PVC

إذا کانت الخدمات التی تطلبها ممکنه فی الحال ، فسیتم إجراء استکشاف الأخطاء وإصلاحها واستکشاف الأخطاء وإصلاحها فی أقرب وقت ممکن وفی نفس المکان. سنقوم باستکشاف الأخطاء وإصلاحها بحیث یکون لآله العملاء لدینا أقل وقت لإصلاح وتعطل خط إنتاج المصنع.

تشمل خدماتنا ما یلی:

 • کسر تروس علبه التروس
 • إصلاح حامل البرطمان
 • لحام ماردون

 یتم ذلک حتى للعملاء الذین لم یشتروا الجهاز منا ، وسنحاول خدمه عملاء جدد من أجل تقدیم خدمات أسرع وأکثر فائده فی طهران والمدن الأخرى. حتى خارج نطاق عملها ، مثل: شراء الماده أو الجزء المطلوب فی حاله تعذر إصلاح الجزء ، وتوفیر المحامل ، والفولاذ ، والعناصر التی لا ترتبط مباشره بشرکه Matin Machine ، لکننا نقوم بهذه الأشیاء نحن نقوم بذلک من أجل إرضاء عملائنا. وسنبذل قصارى جهدنا لتزویدک بأجزاء عالیه الجوده بأقل تکلفه. 

خدمات استشاریه

 بالإضافه إلى الخدمات المیکانیکیه والمادیه للعمیل ، عادهً ما یتم تنفیذ سلسله من الخدمات الاستشاریه من قبل مستشارینا للعملاء ، حتى للأجهزه الأخرى المصنعه من قبل شرکات أخرى لتحسین عمل المصانع التی ترضی عملائک. لرسم عزیز عن شرکه متین ماشین بیلدینج.

khadamat-moshavere-ei-extroder
خدمات مشاوره ای اکسترودر

لذلک ، سنعبر عن أهمیه الاستشاره فی الشرکات بشکل عام ، مع الأخذ فی الاعتبار المکان المطلوب لترکیب أجهزه الطارد والتکالیف غیر الملائمه للمصنعین.یمکن للمصنعین فی هذا المجال الاتصال بمستشارین خبراء. تحقیق أقصى قدر من الکفاءه لأجهزتهم فی هذا المجال ، ویبدو أن هذا أوم بعید المنال قلیلاً دون استخدام الأنشطه الاستشاریه.

سنشرح الآن بعض الأجزاء الرئیسیه فی آله بثق البلاستیک.

عناصر الطارد

element-haye-extroder
المنت های اکسترودر

عناصر أو عناصر لوحه الطارد المتوفره لأجهزه البثق من سلسله PVC فی مختلف التصمیمات والمعادن ویمکن تغییرها وترکیبها واستخدامها بناءً على وظیفه واستراتیجیه الطارد. بالإضافه إلى إصلاح هذا النوع من الأجزاء ، یمکنک استخدام عناصر أکثر تحدیدًا لتخصیص الجهاز الحالی لیناسب عملک ، أیها المصنعون الأعزاء.

شجیرات الطارد البلاستیکیه

البطانات الطارده PVC المتوفره بأحجام مختلفه فی السوق وتستخدم وفقًا لمعاییر عمل الشرکه المصنعه.تعد تقنیات بوش نوعًا خاصًا من التکنولوجیا التی تختلف فی البلدان المختلفه التی تنتج البطانات المختلفه ، ولکن الغرض هدفهم الرئیسی هو تحسین خط إنتاج منتجات الطارد وزیاده إنتاجیه خط الإنتاج.یتوفر تصمیم OEM والتعدین للشجیرات ویمکن استخدامها فی الشرکات التی تنتج هذا النوع من الشجیرات. 

سخانات الطارد PVC (السترات الدائریه للطارد)

متوفر فی مجموعه متنوعه من الأحجام لأجهزه البثق البلاستیکیه المزدوجه. السخانات المخصصه ، والمعروفه أیضًا باسم أنظمه الستره الدافئه. الحلول الاستثنائیه فعاله فی عملیه صهر البلاستیک فی أجهزه البثق البلاستیکیه. توجد بالضبط حول البرمیل المعدنی وتساعد فی توفیر حراره موحده للبلاستیک لیذوب فی آله البثق البلاستیکیه. باستخدامها ، یمکن التحکم فی حراره البرمیل بسهوله بحیث إذا کانت هناک حاجه إلى کمیه معینه من الحراره فی عملیه الصهر ، فیمکنها توفیرها.

وتتمثل مهمتها الرئیسیه فی بنائها فی عازل لزیاده الکفاءه إلى أقصى حد وتقلیل تکالیف الکهرباء وحمایه المستخدم النهائی من الحروق فی حاله التلامس الشدید مع برمیل الطارد. یضمن العزل أیضًا بقاء درجه الحراره المحیطه حول المدفأه ثابته وعدم ارتفاع درجه حراره مساحه العمل. لیؤدی إلى ارتفاع درجه حراره البیئه.

 حول المدافئ بماده تسمى. تشتمل المیزات الأخرى لهذه السخانات المطلیه بـ PTFE على مواد داخلیه وخارجیه متینه والتخلص من المواد الغریبه مثل البلاستیک المصهور ، مما یقلل من الأضرار ویقلل من تکالیف الصیانه.

 التجهیزات الکهربائیه الطارد PVC

تتوفر الکابلات والمکونات الکهربائیه والأدوات الدقیقه للغایه لهذا الغرض. تعمل التوصیلات الکهربائیه مثل أوعیه جسم الإنسان بحیث تکون هذه الأسلاک موجوده فی جمیع أجزاء الطارد البلاستیکیه ، والتی بالإضافه إلى عملیه کهربه أجزاء الطارد ، توفر للمستخدم التحکم فی أجزاء الطارد البلاستیکیه. إذا تم قطع سلک وظیفی ولم یتم العثور على مشکلته ، فإن أذهاننا تذهب إلى أعطال أجهزه الطارد.من خلال الفحص الدوری للأسلاک ، یمکننا التأکد من صحتها ، أو فی حاله الفشل ، عن طریق التحقق أولاً من توصیلات الأسلاک ببعضها البعض. من الممکن زیاده سرعه استکشاف أخطاء الجهاز وتجنب التکالیف المحتمله. T / C ، T / P ، الأقراص الممزقه ، الإنذار ، إلخ هی بعض استخدامات الترکیبات فی آله البثق البلاستیکیه.

مهاوی المسمار الطارد البلاستیکیه

shaft-haye-pich-extroder-pvc
شفت های پیچ اکسترودر PVC

البرغی هو آلیه تحول الحرکه الدورانیه إلى حرکه خطیه وعزم الدوران (قوه الدوران) إلى قوه خطیه. هذه واحده من ست سیارات کلاسیکیه بسیطه فی الصناعه. یتکون الشکل الأکثر شیوعًا من أسطوانه ذات أخادید أو حواف لولبیه ، تسمى الخیوط التی حولها الأعمده ، أی النتوءات على سطح الأعمده. عاده ما تکون آلات بثق PVC على شکل عمود أو زوج من الأعمده ، والتی تختلف أیضًا حسب أداء الجهاز. السمه أو المعلمه الرئیسیه لاختیار الأعمده هی قطرها وطولها ، بحیث یتناسب مع برغی الطارد ویکون بنفس الحجم حتى لا یحدث مشکله فی تشغیل البراغی.

العناصر البولیمریه

تم تصمیم عناصر البولیمر من العناصر الهیدرولیکیه وللتقلیل بشکل کبیر من الفشل فی الطارد المزدوج PVC ، تکون مکابس العناصر الهیدرولیکیه فی معظم الحالات من سلسله EP ، وهی وحده مهمه للکفاءه والسلامه. تستخدم عناصر الطارد هذه مشابک الرأس المنزلقه مصنوعه من نوع مهد فرید وزوج من قضبان شد الفتیل ویمکن ترکیبها بسهوله وأمان من قبل المتخصصین.

عادهً ما تحتوی العناصر على نظام تحکم کامل – مع وحده تحکم یدویه معلقه ، یمکن للمشغل استخدامها بسهوله ، ورؤیه التقدم الکامل لعملیه العمل. یقلل استخدام عنصر هیدرولیکی ، بقوه ثابته مطبقه بواسطه نظامه الهیدرولیکی ، من إمکانیه کسر عناصر الطارد البلاستیکیه بسبب الضربات الشدیده من مطرقه نحاسیه.

المشابک التی تحمل العناصر هی کما یلی:

CLAMP متحرک

تلتقط المشابک المتحرکه أو الهیدرولیکیه (عبر مضخه هیدرولیکیه یدویه) أو میکانیکیه (عن طریق الشد الیدوی) العناصر الموجوده فی فکیها النحاسی. تم تصمیم هذه الفکوک بناءً على قطر برغی الطارد PVC الخاص بک وقبضه العنصر بشکل فعال على سطح کبیر ، والذی یکون فی معظم الحالات بحجم قیاسی. یتم قفل المشبک المحمول فی مکانه وسحبه إلى النظام باستخدام النظام الهیدرولیکی Element Puller لإزاله العنصر بأمان من العمود.

مشبک الختم

یقع المشبک الثابت فی نهایه القوه الممیته للعنصر الهیدرولیکی ویستخدم مشبکًا میکانیکیًا یمکن استخدامه مع برغی لمنع الحرکه عند استخراج العنصر.

یمکن تثبیتها بأی حجم وفی کل مکان

تتوفر مولدات الطاقه الهیدرولیکیه NFM فی مجموعه متنوعه من الأحجام التی تغطی مجموعه واسعه من أقطار برغی الطارد البلاستیکیه وتعمل مع أی نوع من تصمیم العمود اللولبی.

 • EP-26/58
 • EP-40/95
 • EP-58/170

یتم إنتاج وحدات Puller Element حسب الطلب بناءً على أقطار الطارد ومسامیر L / D. قد یحتاج العملاء الذین یرغبون فی استخدام ساحب العناصر لأحجام الطارد البلاستیکیه المتعدده إلى عده مجموعات من مشابک الفک المصممه للتغییر السهل. یتوفر أیضًا Pullers Element الأکبر والمخصص عند الطلب.

یمکن نقل مکابس العناصر الهیدرولیکیه إلى الداخل بسهوله ویتم تثبیتها على خدمات الصیانه من خطوط البثق الخاصه بک.

إعاده بناء وإصلاح براغی الطارد البلاستیکیه 

 اللولب هو التغذیه الرئیسیه فی عملیه التشکیل بالبثق والحقن ، أی أنه العامل الرئیسی لبدء عملیه البثق. على الرغم من أنه یجب أن تکون حریصًا على تصمیم المسمار المناسب لأدائک ، إلا أن التآکل عامل رئیسی یؤثر على الأداء.

bazsazi-va-tamir-pich-extroder-pvc
بازسازی و تعمیر پیچ اکسترودر PVC

یتم تحدید أداء وحده بلاستیکیه معینه من خلال قدره برغی التغذیه على إذابه ونقل الکمیه والجوده المرغوبه من البولیمر إلى القالب أو القالب. أثناء تحرک المسمار ، تقلل هندسه القناه وتآکل السطح من الأداء والجوده بینما یزید استهلاک الطاقه ونتیجه لذلک لن نحقق الأداء المطلوب لماکینه البثق البلاستیکیه. یؤثر تصمیم اللولب والمواد المعالجه بشکل کبیر على تآکل الوحده البلاستیکیه ، لذلک من المهم جدًا مراقبه تآکل وأداء المسمار بغض النظر عن التطبیق. سیکون للتآکل الجزئی تأثیر ضئیل على الأداء العام لأنه یمکن تعدیل معلمات الماکینه للحفاظ على الإنتاجیه والحفاظ على جوده المنتج عالیه.

mardon-dastgah-extroder-pvc
ماردون دستگاه اکسترودر PVC

مع زیاده مسافه التوازن الشعاعی بین البرغی والبرمیل ، تزداد تکالیف الطاقه ووقت الدوره بینما تنخفض السرعه والجوده. لتجنب الأعطال المکلفه ، من المهم لأی شرکه أن یکون لدیها برنامج صیانه قوی. عندما لا یتم التحکم فی تآکل اللولب ، یمکن أن یصبح التآکل الکلی للمسمار شدیدًا لدرجه أنه لم یعد مجدیًا اقتصادیًا لإصلاحه لمصنِّع المنتجات المعاد تدویرها ، مما یترک لک ضررًا شدیدًا یمکن أن یکلفک فی النهایه احصل على المزید من المکونات لتوفیر المسمار ، بالإضافه إلى تکلفه وقت استبدال المسمار ، فسوف یتسبب ذلک فی إغلاق مؤقت أو طویل الأجل لخط الإنتاج الخاص بک ، لذلک من الأفضل تجنب الضرر المحتمل للبراغی.

هدفنا هو توفیر الطریقه الأرخص والأکثر فعالیه من حیث التکلفه لتحقیق أقصى استفاده من عملیات التشکیل بالبثق أو القولبه بالحقن ، وزیاده أداء ماکینات البثق البلاستیکیه بشکل عام من خلال تحسین أداء البراغی أو البراغی. .

خبراء إعاده بناء وإصلاح المسمار

عندما نتلقى المسمار الخاص بک لإعاده التشکیل المحتمله ، سیقوم فریقنا بمراجعه الحاله الکامله للمسمار الخاص بک بالإضافه إلى التصمیم الحالی. عندما یکون ذلک فی المتناول ، یمکننا إصلاح المسمار الخاص بک ، وإذا کنت ترغب فی ظروف جدیده ، فقم بإعاده قطع الکروم والنترید والأجهزه وحتى التصمیم الحالی لتحسین الأداء وعمر التآکل. بمجرد إعاده بناء برغی العمل بشکل صحیح ، یمکن أن یعود المسمار للعمل مرارًا وتکرارًا دون تضییق عرضه والاستمرار فی العمل.

karshenasan-bazsazi-va-tamir-pich
کارشناسان بازسازی و تعمیر پیچ

خلاف ذلک ، إذا کان أضیق مما ینبغی ، فسوف یبلى المسمار ویفقد قابلیته للاستخدام ، وفی هذه الحاله یجب استبداله تمامًا ، وهو أمر مکلف. استمر فی تحدید طرق لمنع حدوث ذلک. سوف ننتبه إلى حقیقه أنه باتباع هذه الاقتراحات ، یمکن منع حدوث تآکل المسمار (Mardon) إلى حد ما. 

أشیاء للإعتبار:

 • ما مدى تغطیه المسمار والأخادید الجذریه؟
 • ما هی خصائص التآکل؟
 • هل یمکن تحسین تصمیم المسمار الحالی بشکل کبیر؟
 • هل یمکن تحسین سطح المسمار؟
 • تکلفه الإصلاح مقابل الاستبدال؟

عندما نتلقى المسامیر التالفه لخدمه الإصلاح ، سیقوم فریق الخبراء لدینا بإجراء فحص شامل. بعد قیاس التآکل ونمط التآکل وتصمیم البرغی بشکل عام ، یقدم فریقنا توصیات بشأن الطریقه الأکثر فعالیه من حیث التکلفه للحصول على الإنتاج والإعداد. یمکننا إعاده بناء مسامیر بعض المسامیر بأقطار مختلفه.

مع ما یقرب من ۱۵ عامًا من الخبره ، قمنا الیوم بتطویر العدید من عملیات الإنتاج وإعاده التصنیع القیاسیه فی الصناعه. یستخدم فریقنا أعلى جوده من اللحامات الصلبه فی الصناعه عند إعاده تشکیل البراغی البالیه. نحن نقدم مجموعه واسعه من خیارات العمل الشاق حتى نتمکن بسهوله من حل أی تحد نواجهه فی القالب الخاص بک.

من المهم جدًا مراقبه التآکل الکلی للمسامیر قبل انخفاض الأداء والکفاءه. یمکن أن یکون التآکل شدیدًا لدرجه أن المسمار باهظ التکلفه للإصلاح وستعانی من عطل فی المسمار أکثر من المعتاد. یضمن البراغی والتصمیم المناسبان جنبًا إلى جنب مع برنامج صیانه قوی أن شرکتک مربحه وتنافسیه فی السوق ولیس خلف المنافسین الآخرین.

یجب أن یکون لدى کل شرکه برنامج صیانه وقائیه قوی للتخلص من الأعطال المکلفه. عندما نصنع أو نعید تصنیع المسامیر والمکونات ، فإننا نعمل عن کثب مع العمیل لتطویر تصمیم یتجنب العواقب المحتمله فی السنوات القادمه على آلات البثق البلاستیکیه. تعد إعاده بناء أو استبدال المسامیر والبرامیل والمکونات قبل السقوط أمرًا بالغ الأهمیه للإنتاجیه الإجمالیه. تأکد من وجود خطه لفک وإعاده بناء واستبدال البرمیل وفقًا لأهداف الشرکه.

یرتبط التآکل المفرط للبراغی والبرامیل بانخفاض السرعه والجوده وزیاده استهلاک الطاقه. تیار التسرب أمر لا مفر منه عندما تزداد المسافه الشعاعیه بین حرکه المسمار وجدار البرمیل. فی تطبیقات البثق ، سیشهد المشغل عادهً انخفاضًا فی کفاءه آله البثق البلاستیکیه ، مما یتسبب فی ارتفاع عدد الدورات فی الدقیقه لتحقیق المخرجات المطلوبه مع تسرب المواد أثناء تحرک المسمار وتحدث ماده القص الزائد. إذا انخفض هذا ، فإنه یزید من درجه حراره الذوبان ویتحد فقط مع عدد أکبر من الدورات فی الدقیقه ، مما یؤدی إلى فقدان جوده المنتج.

فی بیئه القولبه بالحقن ، یمکن أن تسبب البراغی والبرامیل وتآکل الصمام العدید من المشاکل. یمکن أن تتسبب المکونات المغطاه فی توسید غیر مناسب وحتى عدم القدره على حمل الوساده. تقلل المکونات المطلیه و / أو التالفه من کفاءه البلاستیک ، وتزید من وقت الاسترداد الطبیعی ودرجه حراره الانصهار ، وتزید بشکل طبیعی وقت الدوره الإجمالی. بسبب نقص جوده الذوبان والتدهور ، تزداد کمیه النفایات بسبب البقع المحتمله والحروق والأجزاء غیر المنتظمه وتقل جوده المنتج بشکل کبیر. سیؤدی عدم الاستقرار فی عملیه التشکیل وزیاده درجه حراره الانصهار بسبب التآکل المفرط إلى زیاده وقت الدوره واستهلاک الطاقه والنفایات. یؤدی تجمیع براغی الحقن وتآکل البرامیل إلى إهدار الوقت والمال ، لذلک یمکن القول إنها لیست فعاله من حیث التکلفه على الإطلاق.

علبه التروس الطارد البلاستیکیه 

girbox-dastgah-extroder-pvc
گیربکس دستگاه اکسترودر PVC

بشکل عام ، صندوق تروس الطارد PVC هو مکون نقل بسعه تحمیل عالیه مع سطح أسنان صلب مع مقعد دفع ، وهو مصمم لأجهزه البثق البلاستیکیه. میزاتها هی أن أجزاء التروس والعمود مصنوعه من سبائک الصلب عالیه القوه ، والتی تتم معالجتها بالکربنه والتبرید والطحن. تتمیز الماکینه بأکملها بالحجم المنخفض ، والقدره على التحمل العالیه ، والنقل المستقر ، والضوضاء المنخفضه ، والکفاءه العالیه.

خصائص علبه التروس الخاصه للطارد بشکل عام هی:

 تصمیم معیاری ونطاق نقل واسع وتوزیع جید ومعقول ، فی حین أن تصمیم وتکوین علبه التروس هو نفسه بالنسبه لجمیع المعاییر.

علبه التروس الطارد البلاستیکیه

الطارد PVC هو نوع من تجمیع التروس الثابت والدقیق المصمم خصیصًا لماکینه بثق البلاستیک البلاستیکیه البلاستیکیه المطاطیه ذات العفو الفردی. باستخدام علبه تروس بثق بلاستیکیه أسطوانیه کمرجع للتصمیم ، تستخدم المنتجات فولاذ سبائک منخفض الکربون عالی القوه للتروس وأعمده التروس.

عند اختیار علبه تروس الطارد البلاستیکیه ، یجب مراعاه المیزات التالیه:

 • یجب أن یکون دوران إدخال المحرک المتحرک ۱۵۰۰ دوره فی الدقیقه.
 • یجب أن تکون السرعه المحیطه لمحرک التروس ۲۰ م / ث.
 • یجب أن تکون درجه حراره مکان العمل أقل من ۴۰ ۴۰ ۴۰ ۴۵. قم بتسخین زیت التشحیم فوق ۰ درجه مئویه أو اختر زیت تشحیم منخفض الحراره عندما تکون درجه الحراره المحیطه أقل من ۰ درجه مئویه.

ملحوظه:

دوران علبه التروس متاح لکل من الأمام والخلف. ومع ذلک ، فإن العمود عالی السرعه لبعض أنواع علب تروس الطارد البلاستیکیه یحتوی على مضخه زیت أحادیه الاتجاه یتم توجیهها إلى عمود الإخراج ، والذی یدور فی اتجاه عقارب الساعه افتراضیًا.

أنواع علب التروس الطارد البلاستیکیه 

nasb-o-etesal-girbox-extroder
نصب و اتصال گیربکس اکسترودر

لوحات اسم المنتج: عند التسلیم ، یتم إرفاق جمیع أجهزه استقبال الطارد البلاستیکیه البلاستیکیه بألواح بلاستیکیه لتحدید النوع والقدره وتاریخ الإنتاج ورقم المصنع السابق ومیزات أخرى للصیانه لن تتم إزالتها عن طریق الخطأ.

ترکیب وتوصیل علبه التروس الطارد البلاستیکیه

تأکد من أن قاعده التثبیت الخاصه بعلبه تروس الطارد البلاستیکیه مستویه وآمنه ومستقره. ضع التثبیت بعنایه فی بیئه عمل محدده. عندما یتم ربط جمیع مسامیر التثبیت بالتساوی ، تأکد من أن المسمار الذی تم إدخاله فی عمود الخرج یدور بحریه وبشکل منتظم.

سیکون اتصال تعویض الخطأ هو السائد فیما یتعلق بتوصیل مستقبل بثق البلاستیک PVC بالمحرک المتفوق. تأکد من أن الاتصال بین الخط المرکزی للجزء المحوری من عمود الإدخال لعلبه تروس الطارد البلاستیکیه فی المنتصف. تحقق من الانحراف المحوری وإزاحه الزاویه التی یجب تطبیق انحرافها ضمن القیمه المسموح بها للاقتران.

تحقق من المتانه الشعاعیه الإضافیه لعمود علبه تروس الطارد البلاستیکیه وفقًا لعینه المنتج ، بشرط استخدام أحزمه الحزام والتروس والعجلات المسننه للدخول والخروج من قوه محرک بثق علبه التروس البلاستیکیه. فی منتصف عمود الإدخال ، یجب ألا تزید القوه الشعاعیه الإضافیه عن (N) ، وفی هذه اللحظه یکون إدخال علبه تروس الطارد البلاستیکی (NM). بعد التثبیت ، قم بملء الزیت فی آله البثق البلاستیکیه فی علبه التروس بحیث یتم توزیعها بالتساوی على خط المرکز. قم بالوصول إلى مؤشر الزیت ثم قم بتوصیله بنظام تبرید الماء وقم بتشغیل علبه التروس للتحقق مما إذا کانت الوصلات تتسرب.

قم بتشغیل الطارد PVC مؤقتًا بدون تحمیل. تحقق مما إذا کان خط أنابیب التشحیم ملوثًا بالزیت أو به تسریب ، وأجزائه مفکوکه وتحدث أی ضوضاء. إذا سارت الأمور على ما یرام ، یمکن تسلیم علبه التروس البلاستیکیه الطارد البلاستیکیه.

وتجدر الإشاره أیضًا إلى ما یلی:

قبل تثبیت أداه التوصیل ، افصل التیار الکهربائی عن المحرک ومنعه؟ (مع ملصقات التحذیر ، وما إلى ذلک) ، لا یُسمح بالطرق أو غیرها من الأدوات المماثله عند تثبیت أدوات التوصیل والتروس الصغیره فی نهایه الفرع لأنها قد تزعج الجهاز وتتلفه ، عند تثبیت عجله الحزام من تأکد من شد الحزام المناسب.

لا تقم بتثبیت المسمار أو إزالته بالقوه بسبب المخرج ، یجب استخدام الأجزاء الخارجیه الدواره من علبه التروس البلاستیکیه لطارد البلاستیک (مثل الوصلات وبکرات الحزام وما إلى ذلک) کغطاء واق. قم بتنظیف نهایه وسطح شفه عمود التوصیل تمامًا ، حیث یُسمح باستخدام المذیبات للتنظیف ، ولکن مع منعها من التسرب إلى شفه مانع التسرب لعناصر نهایه العمود ، حیث قد تکون الأعمده فهی لیست محکمه الإغلاق وفضفاضه.

فحص الصندوق قبل الجراحه

قبل العمل ، تحقق مما إذا کان علبه تروس الطارد البلاستیکیه بها المستوى المناسب من التشحیم بالداخل. إذا کان هناک نقص فی الزیت ، أکمله ، یجب أن تکون جمیع المفاصل آمنه. یجب أن تکون جمیع أجهزه الحمایه کامله ، تحقق مما إذا کانت درجه الحراره المحیطه أقل من ۰ ، إذا کانت موجبه ، قم بزیاده کمیه الزیت.

أداء علبه التروس البلاستیکیه الطارد 

قم بتشغیل صندوق تروس الطارد البلاستیکی لمده ۵.۱۰ دقائق بدون تحمیل (إذا کان صندوق تروس الطارد البلاستیکی مزودًا بمضخه تروس للمحرک ، قم بتشغیل المضخه أولاً) لتزییت المحامل والتروس جیدًا. إذا کانت هذه هی المره الأولى التی یتم فیها استخدام علبه تروس بثق بلاستیکی ، فبعد الخمول ، أضف حموله مصنفه بنسبه ۲۰٪ خطوه بخطوه لمده ۱.۲ ساعه فی کل مره حتى یتم تحمیلها بالکامل. إذا کان کل شیء صحیحًا ، فقم بتسجیل الدخول إلى الخدمه.

افحص وسجل درجه حراره علبه تروس آله البثق البلاستیکیه من وقت لآخر أثناء التشغیل. إذا ارتفعت درجه حراره علبه تروس الطارد البلاستیکی عن ۷۰٪ أو ارتفعت درجه حراره الزیت عن ۱۰۰ درجه مئویه ، أوقف علبه تروس الطارد البلاستیکی للعثور على المشکلات وحلها. إذا لزم الأمر ، اتصل بقسم خدمه ما بعد البیع لدینا. قم بتغییر الزیت قبل إعاده تشغیل علبه تروس الطارد البلاستیکی.

یتوقف صندوق التروس البلاستیکی لماکینه البثق البلاستیکی على النحو التالی: أوقف تشغیل قادوس الطاقه وأوقف تشغیل مصدر الطاقه بعد نقل کل المواد إلى الحاویه (إذا کان صندوق التروس البلاستیکی لجهاز البثق مزودًا بالتروس) ، قم بإیقاف تشغیل المضخه أولاً. لفتره طویله ، قم بتشغیل علبه تروس الطارد کل ۲ إلى ۳ أسابیع حتى لا تخرج من شکل العمل والتشغیل المزعوم ، مما یضعف تشغیل عملیه علبه التروس.

تنفیذ إجراءات مقاومه التآکل داخل وخارج جهاز استقبال البلاستیک بثق البلاستیک إذا کان خاملاً لأکثر من ۶ أشهر:

املأ الزیت تمامًا ، وقم بتشریب نهایه العمود وسطحه بشمع مضاد للتآکل ، وقم بحمایه الأختام وأعمده الشمع من اختراق التآکل بشحوم التزییت.

انتباه:

 فی المرحله الأولى من التشغیل ، قد تصدر مضخه الزیت ضوضاء عالیه بسبب اللزوجه العالیه لزیت التشحیم ومقاومه الشفط الکبیره لمضخه الزیت ، والتی تختفی تدریجیاً مع زیاده درجه حراره زیت التشحیم ، إذا کانت مضخه الزیت أثناء التشغیل العادی ، یُصدر صندوق تروس الطارد البلاستیکی ضوضاء عالیه ، وینظف مرشح الزیت الذی یجب إجراؤه فی خط أنابیب نقل الزیت.من وقت لآخر ، تحقق من تسرب الزیت فی علبه تروس الطارد البلاستیکی أثناء عملک ، وإذا وجد ، صندوق تروس الطارد. أوقف البلاستیک لإصلاح المشکله وأعده إلى خط الإنتاج بعد استکشاف الأخطاء وإصلاحها. جمیع النقاط المذکوره أعلاه هی نتیجه خبره خبرائنا فی مجال الطارد.

صیانه علبه التروس

للحفاظ على علبه التروس بشکل أفضل ، هناک بعض الأشیاء التی سنذکرها والتی قد تستخدمها أنت ، أیها المصنعون الأعزاء ، من خلال مراقبه هذه العناصر ، یمکنک منع أقل ضرر ممکن لجهازک والتکالیف. منع ممکن.

qeymat-tamirat-dastgah-extroder-pvc
قیمت تعمیرات دستگاه اکسترودر PVC

تحقق من درجه حراره البلاستیک عند العمل. لا تستخدم أکثر من ۹۰ درجه عند استخدام زیت التشحیم المعدنی ، ولا تستخدم أکثر من ۱۰۰ درجه عند استخدام زیت التشحیم الاصطناعی ، تحقق مما إذا کان هناک أی ضوضاء بلاستیکیه غیر طبیعیه لجهاز استقبال الطارد البلاستیکی أم لا؟ تحقق من عدم وجود تسرب فی البلاستیک من جهاز استقبال البلاستیک الطارد.

بعد العمل ۵۰۰ ۰۰۰۰ ساعه

أول استبدال للزیت بعد التشغیل الأولی افحص مستوى الزیت لتحدید تعبئه الزیت.

عام ونصف بعد العمل

افحص زیت التشحیم وتأکد من أن کمیه الماء فی زیت التشحیم لا تتجاوز ۵۰۰ جزء فی الملیون إذا کان هناک بیئه خارجیه أو رطبه. استبدل زیت التشحیم المعدنی (ساعات العمل أقل من ۸ ساعات فی الیوم خلال هذا الوقت) ، قم بتنظیف سداده الهواء.

وفقًا لکل حاله تشغیل ، مره واحده على الأقل کل ۳ أشهر

استبدل زیت التشحیم المعدنی ، وتحقق من الوصلات السائبه ، وتحقق من ظروف التشحیم لأجهزه التزییت والتبرید ، ونظف مرشح زیت التشحیم ولب الفلتر إذا لزم الأمر. یحل محل.

تحت أی ظروف تشغیل ، مره واحده على الأقل فی السنه

استبدل الزیت الاصطناعی فی علبه التروس

وفق البیئه وظروف التشغیل

استبدل أو استبدل الطلاء الواقی (غیر القابل للصدأ) على السطح ، ونظف السطح الخارجی والبلاستیک لجهاز استقبال البلاستیک الطارد ، وافحص الملحقات المجهزه.

یتکون فریق بناء الآلات لدینا من أشخاص ذوی خبره ومهره فی الإنتاج. کما نقدم المزید من الخدمات الإضافیه للعملاء أکثر من الشرکات المصنعه للآلات الأخرى. لذلک ، وفقًا لاحتیاجات السوق وطلب العملاء ، نحن بائعون لبعض العلامات التجاریه الشهیره والمعروفه لعلب التروس فی إیران.

سعر إصلاح الطارد PVC

نظرًا للفحص الأولی لماکینه البثق البلاستیکیه والتفتیش العام للعیوب ، لا یمکن التسعیر إلا بعد الفحص. لذلک ، من أجل الاستفسار عن متوسط ​​سعر إصلاحات الطارد PVC ، بالإضافه إلى خدمات الطارد البلاستیکیه ، من الضروری إحاله قوه الدعم إلى الموقع ، ومن ثم یمکن توفیر تکالیف التسعیر والإصلاح. خلاف ذلک ، لم یتم تحدید السعر الدقیق وقد نعلن بشکل غامض إلى حد ما عن تکلفه إصلاح الجهاز. لکن هذا ممکن إذا کنت مشتریًا لجهازنا ومنتجاتنا. وإلا فإنه یلزم إحاله الفریق الفنی فی حاله سداد الإیداع.

تعریفه إصلاح جهاز الطارد وفقًا للاحتیاجات وکذلک الفحص التفصیلی للعیوب اعتمادًا على العدید من العوامل ولیس لها نطاق ثابت. إذا کان الجهاز الذی تستخدمه به عیب تقنی بسیط ، مثل عطل فی المستشعر ، وفشل فی الحزام ، وفشل فی النظام الإلکترونی ، وما إلى ذلک ، فعادهً ما یکلف أقل ویستغرق إصلاحه وقتًا أقل. ومع ذلک ، إذا تسبب الحادث فی فشل الأجزاء الرئیسیه للجهاز ، مثل الأسطوانه والطارد ، ومحرک الجهاز ، وعلبه التروس الخاصه بالجهاز وأجزاء أخرى أکثر أهمیه ، فإنه یتطلب المزید من المال والمزید من الوقت للإصلاح وإعاده البناء.

توجد قنوات الاتصال فی قسم اتصل بنا فی الجزء العلوی من الموقع. العملاء الأعزاء ، بالرجوع إلى قسم اتصل بنا ، ستجد طرقًا للتواصل مع شرکه Matin Honar Saz Machine-Building Company.

احصل على نصیحه

اعثر على أفضل حل لعملک

تحاول شرکه Matin Honarsaz Machine Building مساعده الحرفیین والمنتجین فی البلاد من خلال تقدیم المشوره والخدمات المثلى فی مجال تطویر الصناعه. یمکنک الاستفاده من الاستشاره من خلال الاتصال بإحدى طرق اتخاذ خیار أکثر أمانًا واستناره دون أی مشاکل فی المستقبل. 

جسور التواصل

اتصل بنا

تتم مراجعه نظام الدعم الافتراضی یومیًا. للتواصل عبر البرید الإلکترونی ، نحن مسؤولون عنک لمده تصل إلى ۱۲ ساعه.

رقم الهاتف:

۹۱۲۵۳۵۴۴۲۸ ۹۸ +

ارسل برید:

info@matinmachinery.com

عنوان:

ایران، طهران، طریق قم القدیم ، قاسم آباد ، بجوار حدیقه سلامات ، رقم ۵ ، متین هونار ساز ، مبنى الآلات


جواب دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − چهار =