فشار دهنده جانبی مواد یکی از ابزار های به خصوص تولید شده توسط ماشین سازی متین می باشد. ما پس از گذشت سال ها تجربه و سابقه کار در زمینه تولید تخصصی اکسترودر و تجهیزات لازمه تصمیم به تولید تجهیزات بهینه جهت ارتقاء میزان تولید و صرفه جویی در زمان نموده ایم. زیرا یکی از مهم ترین فاکتور های موثر در تولیدات و بازیافت پلاستیک، استفاده بهینه از زمان و منابع می باشد. همچنین سهولت در انجام فرآیند تولید و کاهش مراحل به حداقل مورد نیاز همیشه مورد توجه قرار گرفته است. از این جهت ما برای اینکه چندین مراحل را از فرآیند تولید حذف کرده و بازدهی کارکرد دستگاه اکسترودر و سایر تجهیزات را افزایش دهیم، فشار دهنده جانبی مواد را تولید نموده ایم.

اکسترودر ها برای تغذیه تنها مجاز به مصرف موادی می باشند که به شکل گرانول یا خرد شده هستند. زیرا مواد در صورتی که دارای حجم و اندازه بزرگ باشد، در حفره قیف و سیلندر اکسترودر گیر کرده و رد نمی شوند. همچنین نیاز به دمای بیشتر و طول سیلندر بیشتری برای ذوب مواد مورد نیاز هست. در صورتی هم که این امکانات فراهم گردد، محصول بدست آمده نهایی دارای کیفیت چندان خوبی نمی باشد و نا خالصی مضاعفی دارد.

فشار دهنده جانبی مواد اکسترودر چیست؟

فشار دهنده جانبی در قسمت زیرین قیف اکسترودر تعبیه می شود. وظیفه این دستگاه هل دادن مواد به انواع اشکال به داخل استوانه و ماردون اکسترودر می باشد. در اصطلاح به این نوع تغذیه در زبان عامه اکسترودر زنده خور یا اکسترودر تغذیه مستقیم گفته می شود.

مزیت این نوع اکسترودر نسبت به اکسترودر هایی که برای تغذیه از گرانول ها یا مواد درسته استفاده می کنند عدم نیاز به آسیاب و خرد نمودن مواد میباشد. همچنین قادر به تغذیه از مواد درسته به دستگاه هستند که مرحله خرد نمودن و کندر را حذف نموده اند.

مشتریان گرامی برای استعلام قیمت فشاردهنده جانبی اکسترودر با ما تماس گرفته و از قیمت بروز دستگاه مطلع گردید.


جواب دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.